Вінниччина матиме «швидкі», обладнані апаратами штучної вентиляції

23 швидкі, які обладнані апаратами штучної вентиляції легень, отримає Вінницька область. Окрім цього, область матиме ще 64 «швидкі», які пристосовані для здійснення інтенсивної терапії.

Закупівлі спецтехніки для медичної галузі відбулися в рамках реформ, запроваджених п’ятим Президентом України Петром Порошенком та Урядом. Для реалізації реформи екстреної медичної допомоги кошти на закупівлю автівок також були закладені в обласному та міському бюджетах. Тендерні закупівлі вже відбулися. Такі дані наведені на сайті Вінницької міської ради. Отже цією технікою екстрена медицина області буде забезпечена. Сьогодні, коли в Україні запроваджені надзвичайні заходи щодо боротьби із COVID-19, результати впроваджених реформ показують свою ефективність.

Нагадаємо, Фонд Порошенка оплатив відновлення десяти апаратів штучної вентиляції легень для Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Два апарати вже відновлені і передані лікарні. Решта вісім апаратів будуть відновлені і передані у відділення вже найближчого тижня.

У «Фонді Порошенка” також повідомили, що закупили комплекти реанімації, які найближчим часом відправлять в обласні центри. Стоїть завдання забезпечити такими комплектами кожну область. Незабаром Вінницька область отримає такі комплекти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*