Мурованокуриловецькі депутати допомагають лікарні та землякам у період карантину

Депутати Мурованокуриловецької районної ради від партії «Європейська Солідарність» допомагають місцевій лікарні та підтримують земляків у період карантину. Про це повідомив голова Мурованокуриловецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Микола Колядич.

За його словами, підприємець Олександр Каплунський налагодив пошиття індивідуальних захисних масок.

«Швейний цех за ініціативи Олександра Васильовича повністю перейшов на пошиття масок, відшивають по 1000 штук на день. Реалізують за доступною ціною, яка практично складає собівартість – 8 гривень», – розповів Микола Колядич.

Керівник сільськогосподарського підприємства Віктор Гора виділив 45 тисяч гривень на потреби Мурованокуриловецької лікарні. Постійно допомагає вирішувати нагальні транспортні потреби односельцям із села Снітків.

Підприємець Михайло Кагляк перерахував на потреби лікарні 25 тисяч гривень. Він також допомагає жителям села В.Ольчадаїв з транспортом.

Депутат Юрій Лебедюк виділив кошти на ремонт спеціальних інфекційних палат у місцевій лікарні.

Керівник сільськогосподарського підприємства Євгеній Гуменюк допомагає вирішувати побутові питання, а також допомагає транспортом жителям сіл Долиняни та Кривохиженці.

Депутатка Оксана Пащенко із села Привітне опікується одинокими літніми односельчанами. Вона робить для них покупки продуктів харчування та ліків.

«Сьогодні такий час, коли всі мають об’єднатися. Серед наших активістів немає таких людей, хто б залишився осторонь. Кожен допомагає, чим може», – прокоментував голова Мурованокуриловецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Микола Колядич.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*