16 квітня об 11 годині відбудеться передача апарату штучної вентиляції легень, який було відремонтовано коштом Фонду Порошенка, для Вінницької районної лікарні.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні, яка визначена опорною для прийому пацієнтів з коронавірусом, Олександр Кривов’яз звернувся до Благодійного Фонду Порошенка з проханням відремонтувати апарат ШВЛ Carina Sistem. Вартість ремонту склала 72 тисячі гривень.

Від імені Фонду Порошенка відремонтований апарат штучної вентиляції легень передаватимуть голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко, депутат Верховної Ради України 8-го скликання Руслан Демчак та голова Вінницької міської організації партії «Європейська Солідарність» Валерій Камінський. На запитання журналістів також відповість головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз.

Нині у світі дефіцит апаратів штучної вентиляції легень, черга на їх придбання розписана до вересня. Тому Фонд Порошенка фінансує ремонт наявних апаратів ШВЛ по всій Україні.

Раніше Фонд відремонтував 10 апаратів ШВЛ для Київської лікарні та ще 5 – для лікарень Миколаївської та Івано-Франківської областей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*