500 продуктових наборів допомоги підготували партійці Вінниччини

Волонтерський десант «Європейської Солідарності» сьогодні підготував  500 продуктових наборів, які будуть доставлені у райони Вінницької області.  Це вже п’ята хвиля допомоги, яку отримають пенсіонери, люди із особливими потребами та ті, хто опинилися у складних життєвих обставинах. Заявки для отримання такої допомоги були залишені ними або небайдужими людьми на сайті «Солідарність».

«Бачимо, що влада не впоралася з викликом COVID-19. Як і у 2014 році волонтери взяли на себе ініціативу і захистили країну, так і зараз, під час пандемії, небайдужі – на передовій. Сподіваюсь, що ця невеличка допомога, яку зараз збирають наші волонтери, стане в нагоді для тих, хто найбільше її потребує», – зазначив народний депутат VIII скликання Руслан Демчак.

«Понад 30 волонтерів сьогодні долучилися до нашої акції – пакування продуктових наборів. Протягом тижня ці набори будуть доставлені адресатам. Ми, в першу чергу, орієнтувалися на тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги та є зареєстрованим на сайті «Солідарність». Важливо, щоб люди похилого віку мали мінімальну потребу виходити з домівок і не наражали себе на небезпеку. На Вінниччині таку допомогу вже отримали 3700 осіб. Наші набори – це на 90% товар місцевого виробника. Таким чином ми намагаємося підтримати представників малого бізнесу, який опинився в скрутній ситуації», – наголосив голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко.

«У Могилів-Подільському районі допомогу очікують у 36 сім`ях. Ми телефонували тим, хто зареєструвався на сайті і чули слова подяки. Люди, опинилися в скрутних обставинах. Автобусного сполучення немає. Діти, які живуть у містах, не можуть передати продукти своїм літнім батькам, тому і звертаються до наших волонтерів», – прокоментував голова Могилів-Подільської міської організації партії «Європейська Солідарність» Віталій Криган.

Для довідки:

Фондом Петра Порошенка, корпорацією «ROSHEN» та благодійниками у Вінницькій області надано допомоги  більше як на 3,5 млн гривень.

  • Реанімаційне обладнання та медична апаратура на суму понад 330 тис. грн передані Вінницькій міській лікарні №1.
  • Мобільний цифровий рентген апарат  вартістю 1 млн грн придбано для Вінницької районної лікарні.
  • Відремонтовано 4 апарати штучної вентиляції легень для лікарень Вінницького, Іллінецького, Липовецького районів і Турбова.
  • 3500 захисних костюмів для медичного персоналу отримали лікарні обласного центру та районів.
  • 3700 продуктових наборів від Фонду Порошенка та благодійників області доставлено найбільш незахищеним верствам населення: самотнім пенсіонерам, людям з особливими потребами, тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах.
  • Понад 300 медичних сестер , які працюють з хворими на коронавірус, отримали солодкі подарунки до професійного свята.
  • 400 ветеранів отримали продуктові набори до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*