У Вінниці стартував обласний марафон «Прапор Миру»

15 серпня на площі Європейській у Вінниці стартувала акція «Прапор Миру», яка відбувається у рамках відзначення Для прапора та Дня незалежності за ініціативи ВТО партії «Блок Петра Порошенка» – Солідарність».
«Вінниця сьогодні розпочала обласний марафон. Я дуже сподіваюсь, що наш Прапор Миру, який побуває за цей тиждень у кожному районі області, стане своєрідним оберегом для військовослужбовців у Гайсин. Дитячі ж побажання – вони щирі і, переконаний, мають неабияку силу», – сказав голова Вінницького міського осередку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Леонід Марцинковський.

185377654
У Вінниці діти, чиї батькі беруть участь у АТО або проходять строкову службу, разом складали побажання військовим.
Батько 14-річної Люби Рожкової вже повернувся із зони АТО. Вона розповіла, як вони із мамою кожного дня чекали звістки від нього. «Військовим – скоріш повернутися додому, а Україні – миру», – бажає дівчинка.
Уся родина 10-річної Насті Мамлиги мріє, аби «воїни залишилися живими та повернулися до своїх сімей, але обов’язково зберігши цілісніть нашої країни».
10-річний Володимир Юрченко чекає зі сходу свого дядька.

185377597
Дівчата і хлопці, які приєдналися до марафону, разом складали побажання військовим, яке вони написали на прапорі. А в небо запустили символічні жовті і блакитні кульки.

185378054
Вінничани передали естафету Калинівському району. 16 серпня Прапор Миру зустрічають також у Козятинському та Хмільницькому районах.
Загалом протягом 15-23 серпня символічний «Прапор миру» марафоном об’їде усі райони області, де його урочисто зустрічатимуть партійці разом із членами сімей учасників АТО. У кожному райцентрі активісти залишать напис на прапорі.
Марафон, приурочений Дню Прапора та Дню незалежності завершиться 23 серпня у військовій частині Гайсина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*