Іван Мельничук організував екскурсію у Верховну Раду учням Жмеринської гімназії

 

На запрошення депутата Верховної Ради, члена фракції «Блок Петра Порошенка» Івана Мельничука 15 учнів Жмеринської гімназії побували на екскурсії у Верховній Раді.

Серед учасників поїздки, організованої в період новорічно-різдв’яних свят, – медіатори, активні шкільні лідери, відмінники навчання, переможці предметних олімпіад і спортивних змагань. Супроводжували дітей директор школи Юлія Когут та соціальний педагог Оксана Дацко.

Окрім Верховної Ради учні відвідали Майдан Незалежності, віддали шану героям Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності. Побували у Свято-Михайлівському Соборі  та біля головної ялинки країни.

Яскраві враження в учнів залишилися після участі у «Форумі активних громадян». Школярі познайомилися з громадськими діячами України, розповіли про свій досвід активної громадської роботи у школі та місті.

Учасники поїздки подякували депутату за екскурсію та подарунки через  місцеву «Жмеринську газету», у якій 9 січня 2017 року вийшла публікація під назвою «Подорож до столиці за запрошенням  депутата Верховної Ради».