«Солідарність» привітала Білоусівську школу з 40-річчям

 

40-річний ювілей відзначила Білоусівська середня школа у Тульчинському районі Вінницької області. На урочистості з цієї нагоди на запрошення навчального закладу завітала керівник громадської приймальні Тульчинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олена Швець.

На святі були присутні вчителі та випускники школи починаючи з 1979 року, учні, батьки та жителі села. Директор школи Валентина Рябокинь у своєму виступі розповіла про створення та становлення школи, про музей науковця, просвітника та педагога Костя Широцького, що засновано та діє в навчальному закладі.

У вітальному слові від імені народного депутата, члена фракції «Блок Петра Порошенка» Івана Спориша та районної організації БПП «Солідарність» Олена Швець подякувала педагогічному колективу за непросту працю та побажала подальших звершень і перемог. Від парламентаря вона передала школі матеріальну допомогу.

«Учасники свята ділилися своїми спогадами про шкільні роки, говорили про плани на майбутнє, бажали закладові процвітання. Усіх присутніх організатори пригощали святковим короваєм», – поділилася враженнями Олена Швець.

tulchin_shkola1 tulchin_shkola2

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*