Іван Мельничук допоміг з ремонтом навчальному закладу

4500 гривень спонсорської допомоги надав народний депутат України Іван Мельничук   Людавському НВК «загальноосвітня школа І ст.-дошкільний навчальний заклад». Саме стільки коштів не вистачало аби завершити там ремонт. Гроші нардеп передав через свого помічника, голову Жмеринської районної у Вінницькій області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірину Осадчу

 

-Спілкуючись з керівниками партійних осередків населених пунктів району, завжди цікавимося станом справ в навчальних закладах. – каже  голова Жмеринської районної у Вінницькій області організації партії «БПП «Солідарінсть» Ірина Осадча. –    Дізнавшись, що в Людавському  навчальному закладі  не вистачає коштів на ремонт кімнат для дошкільнят, я одразу повідомила про проблему Івану Мельничуку. Він миттєво відреагував. І уже на наступний день кошти були у мене. Я їх передала директорці закладу Людмилі Пашковські.

 

-Ми дуже вдячні за таку допомогу , – каже директор НВК «загальноосвітня школа І ст. – дошкілний навчальний заклад» Людмила Пашковська. – саме стільки не вистачало нам аби завершити ремонт. За ці кошти ми купимо шпалери, клей та решту необхідних будівельних матеріалів аби оновити приміщення для самих маленьких наших відвідувачів. Дуже вдячні Івану Мельничуку та Ірині Осадчі.