Тульчинські партійці написали Всеукраїнський диктант національної єдності

 

Активісти Тульчинської районної організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови. О 12 годині 30 хвилин у прямому ефірі “Українського радіо» звучав диктант, до написання якого могли долучитися всі охочі. Така традиція в Україні існує з 2000 року.

За словами керівника громадської приймальні Тульчинської парторганізації Олени Швець, для написання диктанту у громадську приймальню прибули активні партійці: голова первинного осередку села Торкова Наталія Ткач, член партії Наталія Тарнаруцька та голова первинного осередку села Заозерного Ірина Басараб.

«Темою цьогорічного диктанту національної єдності були такі тези: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Наступного року ми запропонуємо долучитися до написання диктанту більшій кількості наших партійців, організуємо це у кожному селі на базі первинного партійного осередку. Адже це цікаво та пізнавально. А в громадську приймальню наступного року написати диктант ми запросимо наших місцевих депутатів від БПП «Солідарність», – прокоментувала Олена Швець.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*