Барська «Солідарність» провела акцію «У здоровому тілі – здоровий дух»

 

10 листопада з нагоди Всесвітнього дня молоді Барська районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» провела акцію «У здоровому тілі – здоровий дух».

Основною метою акції було сприяння формуванню свідомості молоді щодо здорового способу життя. За ініціативи та участі Барських партійців, серед яких керівник апарату Барської райдержадміністрації Ігор Ставнюк, члени партії Віта Гудзь, Тетяна Мельник, Ірина Любчич, було проведено тематичні заняття в навчальних закладах району. На зустрічах партійці говорили з учнями про важливе значення здоров’я та способи його зміцнення, про здоровий спосіб життя.

Також упродовж дня члени Партії на вулицях міста розмовляли на цю тему з молодими людьми та роздавали їм листівки з рекомендаціями щодо здорового способу життя.

“Одне з найважливіших завдань сучасності – виховати фізично, морально, духовно здорових людей. Значна частина сучасної молоді не розуміє справжніх життєвих цінностей. Своїми проявами девіантної поведінки вони не лише руйнують власне здоров’я, а й здоров’я майбутнього покоління – своїх дітей і внуків, а значить і майбутнього нашої нації. Тому «Солідарність» вирішила не залишатися осторонь цієї проблеми і організувати тематичну акцію “У здоровому тілі – здоровий дух”, – зазначає перший заступник голови Барської райдержадміністрації, голова Барської районної оганізації Партії «БПП «Солідарність» Неля Мельник.

Бар_день молоді4 Бар_день молоді3 Бар_день молоді2 Бар_день молоді1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*