Микола Кучер став «Покровителем культури» Бершадського та Тростянецького районів

 

9 листопада в приміщені Вінницької обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. З професійним святом працівників культури привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Із нагоди професійного свята керівники області вручили 21 Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації. Також кращі працівники культурної галузі області були нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури України. У рамках урочистого заходу нагороди отримали і переможці обласного конкурсу «Кращий за професією».

Крім того, на заході відзначили тих, хто дбає про розвиток культурної спадщини області та окремих районів, а саме меценати, спонсори та діячі, які допомагають галузі культури. У номінації від Тростянецького та Бершадського районів «Покровителем культури» став народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка» Микола Кучер. Враховуючи, що урочистості відбувалися в пленарний робочий день Верховної Ради України, відзнаку отримала помічник депутата.

«Звісно, мені приємно отримувати такі відзнаки. Однак хочу зауважити, що я працюю не заради них, а заради людей, які, я знаю, дуже чекають моєї підтримки і допомоги в усіх питаннях. Тому намагаюся робити усе можливе, щоб максимально сприяти розвитку наших сіл та районів», – прокоментував телефоном народний депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*