«Солідарність» Жмеринського району роз’яснила ветеранам особливості медичної реформи

 

На конференції Жмеринської  районної організації ветеранів виступив секретар фракції «Солідарність» у Жмеринській районній раді, начальник відділу охорони здоров’я Жмеринської РДА Олександр Ярмоленко.

За словами голови Жмеринської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірини Осадчої, очільники первинних ветеранських організацій району мали можливість отримати відповіді на найактуальніші питання щодо медичної реформи, яку нещодавно прийняла Верховна Рада України, і на яку так давно та з нетерпінням чекало населення. Ознайомив присутніх із основними аспектами реформи активний партієць і фахівець у цій галузі Олександр Ярмоленко.

«Олександр Миколайович детально зупинився на всіх нововведеннях, які призведуть до ефективного використання бюджетних коштів та покращать якість надання медичних послуг населенню. Він зазначив, що сьогодні фінанси виділяються на конкретний заклад і їхній обсяг залежить від площі лікарні, яку треба опалювати, ремонтувати тощо, від кількості працівників та ліжко-місць. Тепер держава виділятиме кошти на кожного пацієнта. Фактично, це змушуватиме лікарів підвищувати кваліфікацію та конкурувати – а це тільки на користь в боротьбі за здоров’я пацієнтів. Якщо у лікаря буде більше пацієнтів, відповідно його зарплата буде більшою», – сказала Ірина Осадча.

Олександр Ярмоленко також проінформував і про об’єм надання медичних послуг в закладах першого, другого та третього рівня. Учасники зустрічі активно обговорили всі нововведення, поставили низку запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

Жмеринка_медреформа3 Жмеринка_медреформа2 Жмеринка_медреформа

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*