Томашпільська «Солідарність» з нагоди Дня доброти організувала зустріч з соціальним працівником Марією Кісь

 

13 листопада з нагоди Дня доброти активісти Томашпільської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» запросили до свого офісу Марію Кісь – члена партії, соціального працівника Томашпільського територіального центру обслуговування одиноких та непрацездатних громадян.

За словами голови районної партійної організації Любові Купріянової, Марія Дмитрівна працює в центрі близько 30 років. У селі Комаргород вона опікується 16 одинокими людьми поважного віку.

«Вона щоденно поспішає в домівки своїх підопічних та віддає їм усі свої сили, сердечне тепло, живе їх проблемами, тривогами, сподіваннями. Крім душевних бесід, які так полюбляють старенькі, ще й фізично працює і на городі, і на подвір’ї, і в хаті лад наводить. «Наша Марійка»- так з любов’ю називають Марію Дмитрівну її пацієнти. Безмежною добротою, якою так щедро наділила Марію Дмитрівну природа, вона ділиться з своїми пацієнтами. Йде до них з світлими, чистими почуттями, робить конкретні справи, з оптимізмом дивиться в майбутнє. І старенькі люди від того почуваються краще. У Марії Дмитрівни особлива посмішка, яка випромінює доброту, щирість, повагу. В неї немає вередливих, крикливих, неспокійних пацієнтів. Коли вона заходить в домівку своїх підопічних, в них відразу піднімається настрій, на обличчях з‘являється радісна посмішка», – так розповідає про Марію Кісь голова районної партійної організації Любов Купріянова.

«Я люблю їх ще більше, ніж вони мене. Знаю про них все, проте кожного разу уважно вислуховую, радію і співчуваю, сміюсь і плачу», – каже сама Марія Кісь.

Партійці привітали Марію Дмитрівну з Всесвітнім днем доброти, побажали їй міцного здоров‘я, сили, терпіння у такій нелегкій, але дуже необхідній праці та вручилиТомашпіль_день доброти подарунок.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*