У Вінниці спалили опудало Путіна на знак протесту проти виборів президента РФ у Криму

 

Сьогодні, 18 березня, на Європейській площі у Вінниці відбулася акція протесту проти виборів президента Російської Федерації на території окупованого Криму. Захід організувала громадська організація «Журналістський майдан». Участь у ньому взяли активні члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», які прийшли на площу з державними прапорами.

Акція_Путін3 Акція_Путін5

За словами журналіста Ігоря Заіковатого, акція спрямована привернути увагу жителів окупованого Криму та закликати їх не брати участь у голосуванні.

Учасники акції стояли з транспорантами «Вибори у Криму – нелегітимність Путіна», «Росіяни, схаменіться», «Кат народів. Путіна чекає шизофренія, як Сталіна», «Ботоксний карлик з бомбою – загроза людству».

Акція_Путін2 Акція_Путін1 Акція_Путін

На Європеські площі організатори встановили, а потім підпалили опудало Володимира Путіна у касці.

«Дуже важливо, щоб наші громадяни у Криму – і українці і кримські татари – бойкотували вибори Путіна. Цим голосуванням Росія намагається легітимізувати крадіжку Криму. Тому сьогодні акцію у Вінниці підтримали наші партійці і з міста, і з районів області», – прокоментувала керівник секретаріату Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ольга Молодзієвська.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*