«Солідарність» Вінниччини відзначила День вишиванки

Із нагоди Дня вишиванки активні члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вінницької області одягнули вишиті сорочки та провели тематичні заходи. Так, Крижопільскі партійці на початку робочого дня зробили спільне фото на згадку у вишиванках. “Ми щороку у День вишиванки приходимо на роботу в традиційному українському вбранні або в стилізованому одязі. І звичайний робочий день відразу стає святковим. Усі посміхаються одне одному і розглядають вишиванки колег. У такій атмосфесфері працювати ще приємніше”, – сказала голова Крижопільської районної організації БПП «Солідарність» Світлана Рибак. Вишиванки_Крижопіль Вишиванки_Крижопіль1 Голова Гайсинської партійної організації Валентина Оріховська організувала дітей та молодь для проведення акції з нагоди Дня вишиванки «Подаруй квітку». «Ми закликали молодь та дітей одягнути вишиванки та принести квіти, які можна було б посадити на території стаціонарного відділення центру соціального обслуговування населення. Долучилися до акції учні гімназії разом з класним керівником, прихильницею партії, Галиною Рибаченко. Захід вийшов дуже гарний – діти в заквітчаних сорочках із квітами для літніх людей», – прокоментувала Валентина Оріховська. Вишиванка_Гайсин Партійці Бершадського району провели конкурс на кращу вишиванку серед учнів місцевої школи №3. «Вишиванки одягнули і вчителі і учні. Із року в рік все більше людей одягаю вишите вбрання не тільки на свято, а й кожного дня. Наші маленькі українці дуже люблять і шанують національне вбрання. Захід пройшов весело і гарно. До нього долучилися наші партійці Олена Жеребець, Ніна Янчук, Юлія Медвідь, Олена Бондар», – сказала голова районної організації БПП Тетяна Гончарук. Вишиванка_Бершадь Вишиванка_Бершадь1 Співробітники громадської приймальні та активні члени Барської районної партійної організації також 17 травня одягнули вишиванки. «Гарно і святково виглядали наші партійці на своїх робочих місцях. Відвідувачі громадської приймальні були приємно здивовані, що їх зустріли у вишитих сорочках», – зауважила голова районної організації Неля Мельник. Вишиванка_Бар Вишиванка_Бар1 До громадської приймальні у Томашполі завітали представники первинного осередку партії. Вони, так само к і співробітники приймальні, були одягнені у вишиті сорочки. «Розпочався наш робочий день із фотографування, аби залишилася гарна згадка про свято. Усім, хто цього дня приходив на прийом, ми розповідали про традиційний одяг українців та про його значення в історичній пам’яті. Настрій у партійців та відвідувачів був святковий і піднесений. Марія Котуз із села Рожнятівка, яка прийшла із зверненням, подякувала нам за увагу до народних традицій», – сказала голова Томашпільської районної організації БПП «Солідарність» Любов Купріянова. Вишиванка_Томашпіль

Голова Жмеринської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірина Осадча, члени партії, депутати фракції БПП у Жмеринській районній раді та депутат Вінницької обласної ради, голова Жмеринської РДА Олег Легеза прийшли 17 травня в вишитих сорочках на роботу. Також вони долучились до флешмобу «Вишиванка єднає Україну», що відбувся на подвір’ї біля адміністративної будівлі Жмеринської районної ради та райдержадміністрації.

«Вишиванка єднає Україну – під таким гаслом кілька років поспіль у Жмеринському районі відзначають День вишиванки. Учасники флешмобу висловили свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість одягнувши вишиванку на роботу, навчання, прогулянку. Участь в таких акціях додає чудового настрою та різнобарвних вражень, заряджає на гарні справи, зміцнює любов до своєї країни, додає патріотизму, сили та завзяття»,- зазначила Ірина Осадча.

Вишиванка_Жмеринка Вишиванка_Жмеринка1