Понад 50 автомобілів утворили ланцюг автопробігу з нагоди Дня прапора

За ініціативи депутатів Липовецької районної ради від «Європейської Солідарності» Юрія Яремчука (голови «Спілки учасників АТО Липовецького району») та Руслана Танасюка (заступника голови райради), ветерана АТО Василя Авраменка, а також голови Липовецької районної організації партії “Європейська Солідарність” Оксани Танасюк сьогодні у Липовці відбувся автопробіг.

Понад сотня учасників на більш як 50 власних авто з Липовецького, Іллінецького та Оратівського району з державними прапорами проїхали маршрутом Липовець-Іллінці-Оратів і зупинилися у селі Новоживотів – там взяли участь в освячені відновленого хреста на козацькій могилі.

«Завершили пробіг біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і полеглим воїнам в АТО. Урочистий мітинг відкрив голова спілки АТО, депутат районної ради від «Європейської Солідарності», старший сержант 24 окремої механізованої бригади Юрій Яремчук. Згодом виступили його колеги з районних Спілок учасників АТО:  капітан 93 окремої механізованої бригади Степан Куцак з Оратова  та старший лейтенанта 1-ої танкової бригади  Микола Стельмащук з Іллінців», – розповів депутат Липовецької районної ради від «Європейської Солідарності», один із організаторів заходу Руслан Танасюк.