Повідомлення для засобів масової інформації про проведення конференції ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

До відома засобів масової інформації.

ПОВІДОМЛЕННЯ

для засобів масової інформації про проведення конференції

ВІННИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України Вінницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» повідомляє, що 18 вересня 2020 року об 11 год. 00 хв. за адресою: Вінницька обл., м.Вінниця, вул. Батозька, буд. 2-К відбудеться конференція з метою висування кандидатів у депутати Вінницької обласної ради, Вінницької районної ради Вінницької області, Гайсинської районної ради Вінницької області, Жмеринської районної ради Вінницької області, Могилів-Подільської районної ради Вінницької області, Тульчинської районної ради Вінницької області, Хмільницької районної ради Вінницької області, Вінницької міської ради Вінницького району Вінницької області, кандидатів у депутати сільських, селищних, міських рад, а також з метою висування кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на конференції додається.

ПОРЯДОК

акредитації представників засобів масової інформації

на Конференцію Вінницької Територіальної Організації Політичної Партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидатів у

депутати та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Вінницької Територіальної Організації Політичної Партії «Європейська Солідарність» (далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидатів буде повідомлено шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Вінницької Територіальної Організації Політичної Партії «Європейська Солідарність» за адресою: vinnytsia.eurosolidarity.org                       

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії Шевчук С.В. тел.:067-89-200-08, електронна адреса: bpp.vinpresa@gmail.com шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії, у якій  зазначається ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції. До заявки додається засвідчена керівником відповідного ЗМІ копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 11 години 17 вересня 2020 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

1)        Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;

2)        Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.

3)        Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.

4)        Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.