ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА Вінницької територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» для участі у чергових виборах депутатів Вінницької обласної ради 25 жовтня 2020 року Збудуймо Європу в нашій громаді!

«Європейська Солідарність» – єдина політична сила, спроможна розвивати громади Вінниччини за європейським зразком. Ми захищали свій європейський вибір на Майданах та продовжуємо це робити в окопах Донбасу. Ми заклали основи української державності, відродили армію, здобули історичне право мати свою церкву, захистили українську мову та дали поштовх розвитку української культури. І головне – ми чітко визначили стратегічну мету України – членство в ЄС та НАТО.

Для кожного українця європейський шлях – це добробут і безпека. Це – достойні зарплати, якісна освіта і медицина. Це – свобода слова, демократія і гарантія прав людини.

7 першочергових кроків

команди «Європейської Солідарності» на Вінниччині

  1. Децентралізація – ключова реформа незалежної України! Наша політична сила вперше в українській історії передала гроші з центрального бюджету у місцеві, які почали працювати на громаду. Нинішня влада, не радячись з людьми, нав’язує призначення старост та примусово об’єднує громади. Ми переконані: гроші мають лишатись на місцях, а громади – об’єднуватися добровільно. Обласна рада повинна створити систему “Відкритий бюджет”. Це дасть можливість контролювати рух бюджетних коштів, закупівлю товарів в режимі реального часу на всіх рівнях.
  2. Українському селу – європейські дотації та стандарти розвитку! Наша мета – підтримка аграрного сектору, зокрема в напрямку розвитку глибокої переробки сільськогосподарської продукції, просування вітчизняних виробників на міжнародні ринки, стимулювання фермерських та особистих селянських господарств.
  3. Підприємницька ініціатива, як стимул для створення нових робочих місць! Ми розробили програму, яка стимулюватиме залучення інвестицій в новітні напрямки економіки. Це гарантує створення нових робочих місць. Пріоритет – створення комфортного середовища для роботи IT-компаній, створення технопарків (не лише біля Вінниці). Особлива увага – інвестиціям в наукові розробки та реалізація молодіжних стартапів.
  4. Реформа медицини за європейським зразком! Епідемія коронавірусу показала неготовність медицини боротись із викликами. Але лікарні з професійними кадрами за державної підтримки можуть надавати якісні медичні послуги. Ми подбаємо про достойну зарплату лікаря та належне фінансування медзакладів, забезпечимо європейські стандарти медицини.
  5. Програми соціального захисту пенсіонерів, ветеранів АТО/ООС, чорнобильців! Будеприйнята спеціальна програма в облраді для додаткової підтримки пільгових категорій населення. Українські пенсіонери заслуговують на рівень життя, як у літніх людей Європи. Підтримка ветеранів війни та сімей загиблих учасників бойових дій, вимушено переміщених осіб – пріоритетне завдання.
  6. Екологія та безпечне середовище – основа європейського рівня життя! Ми маємо чітке розуміння новітніх європейських підходів до екологічної політики і поводження з твердими побутовими відходами. Підвищення лісистості області та покращення якості питного водопостачання – має стати пріоритетом всіх місцевих програм розвитку кожної громади.
  7. Вінниччина – центр подієвого, медичного та зеленого туризму! Область знаходиться на зручній відстані від столиці, має частину державного кордону з Молдовою. Спеціальна програма «Європейської Солідарності» дозволить розвинути в області туристичну галузь і дати новий поштовх розвитку громад.

Сьогодні перед кожним вибір: Чітка ідеологія та виважена стратегія розвитку громад, яку пропонує «Європейська Солідарність», АБО ситуативні тимчасові політичні проекти, спрямовані на руйнування держави.

Обирай «Європейську Солідарність»!

Голова Вінницької територіальної організації

політичної партії «Європейська Солідарність»                                     Гижко А.П.