За попередніми підрахунками четверо представників «Європейської Солідарності» очолять ОТГ на Вінниччині

За попередніми підрахунками четверо представників партії «Європейська Солідарність» очолять об’єднані територіальні громади на Вінниччині.

Голова Оратівської районної організації партії “Європейська Солідарність” Галина Лошак отримала 40,4% підтримки виборців і здобула перемогу на виборах Оратівського селищного голови. Нині вона – голова Оратівської районної ради.

Член партії “Європейська Солідарність” Олександр Амонс переміг на виборах Глуховецького селищного голови. На цю посаду його вперше обрали у 2015 році. Згодом, після добровільного об’єднання територіальних громад, у 2017-му громада знову його підтримала з результатом понад 92%. У 2014-2015 роках проходив військову службу в зоні проведення антитерористичної операції, доброволець.

Член партії “ЄС” Василь Безбах став переможцем на виборах Кунківського сільського голови. У 2002 році був обраний на посаду сільського голови с. Кунка. У 2017 році після створення ОТГ він знову очолив громаду.

Член партії “Європейська Солідарність” Віктор Михайленко стане Райгородським сільським головою, отримавши 29,6% підтримки громади. Раніше виборці довірили очолити йому Ситковецьку ОТГ, яка тепер увійде до складу новоствореної Райгородської громади.