«Європейська Солідарність» відстоює право на обрання старост, яких підтримує громада Оратіської ОТГ

На території Оратівської об’єднаної територіально громади із 26 вакансій старост затверджено тільки 3. На черговій сесії депутати не підтримали переважну більшість кандидатур, які запропонувала голова ради Галина Лошак. Близько 200 представників сіл громади, які підтримують дії голови та погоджуються з пропозиціями на старост, пікетували сесію Оратівськоі селищної ОТГ з вимогою врахувати їхню думку.

«Закон дає право виключно голові пропонувати кандидатів, депутати затверджують. Бо саме селищний голова особисто несе відповідальність за діяльність старост, селищного голову будуть питати люди за роботу. Я нікого не закликаю до кардинальних дій, але не треба ігнорувати бачення жителів сіл, не потрібно доводити до того, щоб вони захищали свою позицію на майданах !!!На жаль, комісією не погоджені : Багінська Н. Б. – Рожична, Шевчук П. П. – Сабарівка, Бабенко В.В. – Животівка, Гром Л. В. – Сологубівка, Харенко М. І. – Юшківці, Титоренко Г. М. – Чернявка, Карнаух В. В. – Медівка, Сирота О. А. – Підвисоке, Коцюба М. С. – Фронтівка, Сіромаха О. А. та інші. …Прошу інтереси людей ставити вище партійних», – написала на своїй сторінці представниця «Європейської Солідарності», голова Оратівської селищної ради Галина Лошак.

За словами депутата ради Юрія Виходзя, жителі сіл обурені тим, що кандидатури, які вони пропонують і підтримують, не бажає прийняте депутатська більшість ради, що складається з представників «Української стратегії Гройсмана», «Слуги народу» і «За майбутнє». Хоча у своїх передвиборчих програмах вони зобов’язувалися працювати для людей та заради їхнього блага.

«Деякі депутати швидко забули, що обіцяли виборцям. Свою думку представники різних сіл чітко висловили, завітавши на сесію. Вони вимагали, аби депутати їх дослухалися. Люди цілком законно і справедливо хочуть бачити старостою того, кого поважають і кому довіряють. Крім того, вже три місяці за кожною довідкою жителі сіл мусять приїздити в Оратів, декому доводиться долати 30 кілометрів. А це – і час, і кошти, і з транспортом непросто», – прокоментував депутат Оратівської селищної ради від «Європейської Солідарності» Юрій Виходзь.