Вінницькі партійці започаткували зустрічі з депутатами та партійним активом

Розбудовувати партійні структури та протидіяти антидержавним силам домовилися члени вінницької міської організації «Європейської Солідарності» під час зібрання. Суботня зустріч однодумців відбулася за участі голови Вінницької територіальної організації партії та голови фракції «ЄС» в облраді Андрія Гижка, очільника фракції ЄС у міській раді Валерія Камінського та депутатів міськради.

«Сьогодні важливо, щоб діалог між партією-депутатами-рядовими членами партії та виборцями був постійний. Адже в Україні більшість партій згадують про своїх виборці лише на виборах» – зазначив Андрій Гижко.

Основні напрямки роботи на найближчий час окреслив куратор від Секретаріату партії – Василь Зернецький. Він говорив про розбудову місцевих представництв молодіжного крила партії – «Солідарна молодь», про плани організації на Вінниччині та роль місцевих депутатів. Партійці зійшлись на думці, що мають долучати до суспільно-політичного життя якомога більше людей з чіткими державницькими та проєвропейськими поглядами.

Разом з тим вінницькі партійці висловили стурбованість через помітне зміцніння небезпечних для держави сил, що спостерігається останнім часом. Протидіяти їм вони збираються власною громадською активністю: колективними зверненнями до судів, петиціями, відкритими листами до компетентних органів, просвітницькою діяльністю та політичними акціями. На їхню думку, лише солідаризація та згуртування зусиль громадян з державницькою позицією нівелюють вірогідність проросійського реваншу.

Проводити подібні зустрічі члени вінницької організації «Європейської Солідарності» вирішили регулярно. Очікується, що в майбутньому до таких зустрічей долучатимуться почесні гості: народні депутати, блогери, журналісти, активісти, партійні функціонери, лідери думок.

Варто зазначити, що наразі у Вінницькій області нараховується 5 000 членів партії «Європейська Солідарність» з осередками в усіх населених пунктах області. Найбільша національно орієнтована політична сила України представлена в регіоні 241 місцевим депутатом всіх рівнів місцевих рад.