«Європейська Солідарність» ініціює перед Кабміном заборону продажу ліків неповнолітнім

Фракція «Європейської Солідарності» у Вінницькій обласній раді ініціює перед Кабінетом Міністрів України підготовку постанови про заборону продажу ліків неповнолітнім. З такою пропозицією на сесії виступила депутатка Вікторія Родінкова.

«У зв’язку із появою спроб суїцидів, скоєних дітьми після перегляду відео у соціальних мережах, а також у зв’язку із реєстрацію летального випадку школярки з Боярки, який стався після перегляду цією школяркою такого відео та її отруєння великою дозою лікарської речовини у таблетованій формі звертаємося до Кабінету Міністрів України щодо прийняття Постанови КМУ «Про заборону продажу лікарських засобів неповнолітнім», – йдеться у документі, який з трибуни обласної ради озвучила депутатка.

На думку депутатів фракції «Європейська Солідарність», це дозволить наблизити законодавство України у частині розповсюдження та використання лікарських засобів до Директиви Європейського Парламенту та Ради Європи «Про Кодекс Співтовариства, що стосується лікарських засобів, використовуваних людиною», яка забороняє продаж лікарських засобів неповнолітнім.