Андрій Гижко: Останні два роки – час невиконаних обіцянок

20 квітня відбувся брифінг голови Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», очільника фракція у Вінницькій обласній раді Андрія Гижка. Приводом стала друга річниця від дня проведення публічних дебатів на київському стадіоні між кандидата у Президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

 «Відбулась начебто банальність: зустріч двох кандидатів у президенти на широкий загал, серед великої кількості людей. Ця зустріч насправді мала б продемонструвати приклад демократії, але чи зрозуміли наші громадяни цей демократичний прояв? Що відбулось за цих два роки?», – вважає Андрій Гижко.

На його думку, останні два роки – час невиконаних великих обіцянок.

«Що обіцяв Зеленський? Заробітну плату вчителям у розмірі чотирьох тисяч євро? Давайте запитаємо, чи отримують вони їх? Обіцяв дешеві тарифи? Натомість бачимо, що комунальні платежі зростають щокварталу, і люди змушені відстоювати на мітингах своє право на обґрунтовані тарифи. А що кажуть «слуги»? «Продай собаку і заплати за комунальні послуги». Такого знущання над людьми ще не дозволяв собі жоден президент і жоден народний депутат. Давайте згадаємо обіцянки про тисячі робочих місць. Де п’ятсот тисяч робочих місць? Давайте згадаємо обіцянку припинити війну. Нехай  сьогодні пан Зеленський подивиться в очі Путіну і скаже, що він там бачить. Де мир?», – зауважив лідер партійців Вінниччини.

За його словами, «стадіон» – це подія, яка не просто має показати:  хто є хто. Це подія, яку ми повинні згадати з точки зору невиконаних обіцянок, та того, що Україна втратила за два роки.

«Ми втратили міжнародну підтримку, підтримку МВФ, Всесвітньої організації охорони здоров’я, ми втратили довіру громадян. Що нас чекає? Ще один стадіон? Ще один майдан? Війна? Я не хочу бути песимістом, я хочу бачити розквітлу, незалежну європейську Україну», – підсумував Андрій Гижко.