«Європейська Солідарність» у Вінницькій міськраді відстоює інтереси учасників АТО

Вінницька міська рада планувала несправедливо відмовити вісьмом учасникам бойових дій у зоні АТО у наданні земельних ділянок. Проте депутатка від «Європейської Солідарності» Олена Верлан-Кульшенко вказала міському голові та депутатам на незаконність відмови.

«Два місяці тому десятеро учасників бойових дій подали заяви з проханням надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо виділення земельних ділянок у власність для будівництва в районі П’ятничан. Вісьмом із них міськрада підготувала відмову, двом не надала відповіді взагалі. Відмовляють з мотивів невідповідності намірів та вимогам містобудівної документації. Ніби-то ця територія є зоною інженерної інфраструктури та рекреаційною зоною», – сказала у своєму виступі на сесії депутатка.

«Разом із тим, якщо ми подивимося на генеральний план забудови міста, то територія, на яку вони претендують – це земельні ділянки, які виділяються під житлове будівництво. У зв’язку з тим, що є конфлікт і невідповідність між генеральним планом і відмовою, прошу дані пункти зняти з розгляду», – додала Олена Верлан-Кульшенко.

Депутатка також зауважила, що міський голова Сергій Моргунов звернувся за поясненнями до очільників профільних департаментів, однак вони не змогли дати відповідь: чому підготувала відмови з неіснуючих причин учасникам бойових дій. Питання було зняти з розгляду і відправлене на доопрацювання.

«Ми сьогодні вкотре довели, що відстоювали і будемо відстоювати інтереси учасників бойових дій. Дане питання буду тримати на контролі», – підсумувала депутатка Олена Верлан-Кульшенко.