У День вишиванки партійці ЄС висадили молоді дерева на алеї лікарів-добровольців

У День вишиванки партійці ЄС висадили молоді дерева на алеї лікарів-добровольців. Алея розташована на території Вінницького медичного коледжу імені Д.Заболотного, поблизу пам’ятника військовим медикам.
Місце проведення акції обрали не випадково: у 2014 році випускники медичного коледжу одними з перших відправились на фронт, щоб надавати допомогу нашим військовим. Троє з них загинули, рятуючи життя захисників України.
«Вінницька обласна організація «Європейської Солідарності» поєднала кілька заходів одночасно. Це дуже символічно, що саме в день української вишиванки, а цього року він присвячений питанню довкілля, питанню збереження мови та культури, із посадкою алеї. Фактично – це продовження алеї на території медичного коледжу імені Заболтного», – каже очільник обласної організації ЄС, депутат облради Андрій Гижко.
«Не достатньо просто вдягати вишиванку, щоб бути українцем, щоб демонструвати свою патріотичну позицію. Треба щось робити, треба докладати зусилля, щоб бути українцем, громадянином. Тому що сьогодні вишиванка – не просто національний символ. Це символ громадянина України, а громадянин України має доглядати свою державу», – додав куратор вінницької територіальної організації ЄС Василь Зернецький.
У «Європейській Солідарності» стверджують – у акції з облаштування території коледжу обов’язково буде продовження. Зокрема, партійці та активісти планують встановити лавки та оновити мультимедійну стелу поблизу меморіалу загиблим медикам.