Депутатка від «Європейської Солідарності» у Вінницькій міській раді Олена Верлан-Кульшенко до Дня захисту дітей організувала для хлопчиків та дівчаток Хутора Шевченка шоу «Шаленої лабораторії»

Депутатка від «Європейської Солідарності» у Вінницькій міській раді Олена Верлан-Кульшенко до Дня захисту дітей організувала для хлопчиків та дівчаток Хутора Шевченка шоу «Шаленої лабораторії».
Під час веселого уроку від майстрів «Шаленої лабораторії» діти у формі гри дізнались про те, що таке рідкий азот, з яких елементів складається вода, а також ловили руками «мильну кашу» та подивились на «фонтани» з рідкого азоту. Не обійшлося і без «наукових» частувань: хлопчиків та дівчаток пригостили замороженими в рідкому азоті кукурудзяними паличками та солодким напоєм у газоподібному стані.
Пізніше дітей розважили танцями волонтери, після чого вони отримали цукерки, але вже не «хімічні», а цілком звичайні.
«Наші діти пережили тривалий період дистанційного навчання, у знаннях є прогалини. Тому ми вирішили не тільки розважити дітей, а й зацікавти їх у знаннях. Діти мають відчувати, що вони – найцінніше для суспільства», – каже організаторка заходу Олена Верлан-Кульшенко.
Захід на Хуторі Шевченка – далеко не останній. До 1 червня «Шалена лабораторія» відвідає Малі та Великі Крушлинці, Гавришівку та Стадницю.