Сила громад – у силі кожного!

Про це йшлося на зустрічі куратора Вінницької територіальної організації “Європейської Солідарності” у Вінницькій області Василя Зернецького з активом Козятинської громади.
На сьогодні в Козятині існує чимало проблем. Це місто залізничників, і зараз тут тривають сильні скорочення робочих місць. Крім того, місто має проблему з водопроводом і потребує сучасних очисних споруд.

Та про це все найближчим часом мешканці Козятинської громади можуть лише мріяти – через недобудовану лікарню. Медичний заклад має статус одного з об’єктів “великого будівництва”. У кращих традиціях теперішньої столичної влади, статус лікарні дали, а про гроші забули, виділивши на добудову 8 млн грн при кошторисній вартості – 32 млн грн. Недоїмку поклали на плечі Козятинської громади, якій тепер доводиться обмежувати вирішення нагальних проблем. Бо якщо не завершити лікарню, то Козятин не матиме опорної лікарні.

Тож цю та інші проблеми партійці ЄС триматимуть на контролі. А також збиратимуть та по мірі можливостей вирішуватимуть інші питання громади. Для цього спільними зусиллями обласної та місцевої “Європейської Солідарності” відкриють Громадську приймальню.

” Ви – молодці! Отримали гарний результат на останніх виборах. І ми допоможемо відкрити Громадську приймальню”, – підсумував зустріч Василь Зернецький.